Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Wyjazdy na basen

W tym roku nasza szkoła znowu nawiązała współpracę z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Poniatowej. Wynikiem tej współpracy jest zorganizowanie dla uczniów zajęć nauki pływania z instruktorem. Wyjazdy na basen mają na celu przede wszystkim zdobycie nowych umiejętności pływackich, a także propagowanie zdrowego stylu życia i zaprezentowanie uczniom aktywnej formy spędzania czasu wolnego. Wycieczka na basen jest świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczniowie pod opieką wykwalifikowanego instruktora pływania mogą szlifować swoje umiejętności. Mamy nadzieję, że te wyjazdy na stałe zagoszczą w naszej szkole.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim