Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wyjazdy na basen

W tym roku nasza szkoła znowu nawiązała współpracę z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Poniatowej. Wynikiem tej współpracy jest zorganizowanie dla uczniów zajęć nauki pływania z instruktorem. Wyjazdy na basen mają na celu przede wszystkim zdobycie nowych umiejętności pływackich, a także propagowanie zdrowego stylu życia i zaprezentowanie uczniom aktywnej formy spędzania czasu wolnego. Wycieczka na basen jest świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczniowie pod opieką wykwalifikowanego instruktora pływania mogą szlifować swoje umiejętności. Mamy nadzieję, że te wyjazdy na stałe zagoszczą w naszej szkole.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch