Wizyta w mieście wojewódzkim, pięknym o każdej porze roku🍂.
Jeden wyjazd, a udało nam się wspomóc potrzebujące zwierzaki🐶, obejrzeć film „Johnny” o ks. Janie Kaczkowskim❤ i oddać rozrywce w „Escape room”👀. Wycieczkę można zaliczyć do udanych!!!👍 Klasa 8b