Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

„Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.”

104 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości została upamiętniona w naszej szkole 9 listopada 2022r. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. W skrócie zobrazowano sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Przypomniano daty trzech najważniejszych powstań narodowych, podkreślając wkład ich uczestników. Uczniowie klasy VIII a i VIII b recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne, które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Atmosfera tego Święta wzbudziła wspomnienia o naszych przodkach walczących o wolność. Zapalony znicz był podziękowaniem dla tych, którzy poświęcili dla nas życie. Dzień ten dla wielu stał się lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc w obchodach Święta Niepodległości, daliśmy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i swoją obecnością uświetnili obchody Dnia Niepodległości. Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu Środa, 9 listopada 2022

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chodlu Sobota, 12 listopada 2022

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim

Programowanie w Scratch