Image Slide 3
Witamy w naszej szkole
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

I Rajd Historyczny w Chodlu – historia na żywo! 🇵🇱

Dziś nasza szkoła uczestniczyła w I Rajdzie Historycznym w Chodlu. W programie znalazło się przybycie GHR „Bajka”, złożenie kwiatów, pokazy konne oraz piknik rodzinny. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i ciekawą lekcję historii! 😊

38 uczniów naszej szkoły zdobyło kartę rowerową! 🚴‍♀️🚴‍♂️

Trzydzieścioro ośmioro uczniów naszej szkoły zdobyło w środę 17.06.2026 uprawnienia do jazdy rowerem. Egzamin składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie udowodnili znajomość przepisów ruchu drogowego. Minimum 80% poprawnych odowiedzi podczas testu pisemnego zapewniło uczniom zaliczenie tego etapu. Druga część to wykazanie się sprawną i zgodną z przepisami jazdą rowerem. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy!

🎬🍿 Szkolny seans filmowy już w poniedziałek o godz. 9:00!

Zapraszamy wszystkich uczniów na wspólne oglądanie filmu „Za duży na bajki 3”. Przygotujcie się na świetną zabawę i dużo emocji!
🍿 Zabierzcie ze sobą swoje ulubione przekąski i dołączcie do zabawy! 🎥✨
Do zobaczenia w poniedziałek o 9:00! 😊

Rodzinna przygoda na łonie natury – wycieczka do Lasu Odkrywców

Dnia 16 czerwca dzieci z grupy Pszczółki 🐝i Kaczuszki 🦆 wraz z rodzicami uczestniczyły w wycieczce integracyjnej do Lasu Odkrywców. 🌳🌳🌲Celem wyjazdu była integracja dzieci 👫 i rodziców, wspólna zabawa oraz aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Podczas pobytu uczestnicy korzystali z licznych atrakcji. Wycieczka przebiegła w miłej i radosnej atmosferze. Wspólne zabawy sprzyjały nawiązywaniu bliższych relacji między rodzinami. Pogoda dopisała, dzięki czemu wszyscy mogli w pełni cieszyć się pobytem na łonie natury. Wyjazd był bardzo udany i dostarczył uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianych wspomnień. 😀

🌷 MAJOWE SŁOWO ŻYCZLIWOŚCI 🩷

W maju w naszej szkole odbyła się akcja „Majowe Słowo Życzliwości”. Uczniowie mieli okazję napisać na kolorowych kwiatkach miłe słowa skierowane do swoich kolegów i koleżanek, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wszystkie wiadomości trafiały do ,,Majowej Skrzynki Życzliwości”, a następnie zostały rozdane adresatom, wywołując wiele uśmiechów i pozytywnych emocji 🌺.
Na przygotowanych listkach uczniowie zapisali również, za co lubią naszą szkołę 🌿. Z zebranych odpowiedzi powstało wyjątkowe drzewo życzliwości, które stało się piękną ozdobą szkolnej gazetki. Akcja pokazała, jak wiele dobrych słów i serdeczności jest wśród naszej społeczności szkolnej.

„Trzymaj Formę!” – uczennice klasy 8b promują zdrowy styl życia

🥗💚 W ramach projektu „Trzymaj Formę!” my, uczennice klasy 8b – Anastazja Dłużniewska, Kamila Wysocka, Wanesa Grądziel, Gabriela Pietroń oraz Julia Wójcik – przeprowadziłyśmy krótkie zajęcia dla uczniów klas 2 i 3. 😊 Naszym celem było pokazanie młodszym kolegom i koleżankom, jak ważny jest zdrowy styl życia, prawidłowe odżywianie oraz codzienna aktywność fizyczna. 🏃‍♀️🍎💪 Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i mamy nadzieję, że przekazane wskazówki pomogą w dbaniu o zdrowie każdego dnia! 🌞🌿
📸Gabriela 8b
✍Anastazja 8b

Młodzież w Sejmie: udział naszych uczennic w XII Posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Dialogu Obywatelskiego

Wystarczyła jedna mądra decyzja i uczennice klasy 8a naszej szkoły, Karolina i Michalina wraz z kolegami ze Szkoły Podstawowej w Granicach i Szkoły Podstawowej w Ratoszynie Drugim w dniu 08.06.2026r. wzięli udział w XII Posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Dialogu Obywatelskiego, które odbyło się w budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i było poświęcone Funduszowi Młodzieżowemu. Dowiedzieli się dużo na temat działalności młodzieżowych rad oraz sposobów finansowania. Mieli także okazję zwiedzić budynek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z czasów przeszłych i teraźniejszych działalności Sejmu. Bardzo ciekawe było min. to co znaczy składać poprawkę „do laski marszałkowskiej’.
Dziękujemy Pani Wójt Karolinie Rzedzickiej i jej zastępcy, Panu Damianowi Pietroniowi za zorganizowanie wyjazdu. To była bardzo dobra lekcja patriotyzmu, samorządności i postawy obywatelskiej dla wszystkich uczestników.

Zasady rekrutacji na dyżur wakacyjny w przedszkolach publicznych

Gwarantujemy, że w trakcie dyżuru wakacyjnego dzieci nie będą się nudzić! Na przedszkolaków czeka mnóstwo fantastycznych zabaw, gier na świeżym powietrzu oraz kreatywnych zajęć. Każdy dzień wypełnimy uśmiechem, rówieśników.https://www.chodel.eu/…/2026/06/Deklaracja-wakacje.pdf

Dzień Dziecka pełen radości i przygód

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był pełen wrażeń i radości naszych przedszkolaków.
W dniu 2 czerwca br. Grupy Muchomorki, Biedronki i Liski uczestniczyły w wycieczce do Zwierzakowego Gaju w Kolonii Boby. Zwierzakowy Gaj zapewnił naszym najmłodszym bliski kontakt z przyrodą a przede wszstkim ze wspaniałymi zwierzakami, które można było głaskać i karmić. Atrakcje w plenerze dopełniła zabawa na Placu zabaw i na Dmuchańcu oraz wspólny obiadek. czytaj dalej

Wyprawa do stolicy: Klasy III na podbój Warszawy!

11 czerwca klasy III zwiedzały naszą stolicę Warszawę. Tego dnia na własne oczy dzieci zobaczyły to, co dotąd większość z nich znała z ilustracji. Wycieczka wymagała dużej sprawności w zakresie szybkiego poruszania się, ale daliśmy radę. Niektórzy pokonali też lęk wysokości i w kilkanaście sekund mimo strachu znaleźli się na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki.

Niezapomniana przygoda wśród zwierząt

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zorganizowała dla dzieci wycieczkę do Zwierzakowego Gaju. Podczas pobytu dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta 🐇🐈🐏🐔🐐a nawet karmić je. Uczestniczyły w zabawach, konkursach zorganizowanych na świeżym powietrzu. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu radości, niezapomnianych wrażeń i była doskonałą okazją do integracji oraz zabawy. Dziękujemy Radzie Rodziców 😀

TWARDOWSKI CUP- wyniki

W ramach tygodnia projektowego w naszej szkole rozegrana została I edycja Turnieju Tenisa Stołowego „TWARDOWSKI CUP”. Uczniowie rywalizowali ze sobą indywidualnie na poziomie klas równoległych. Łącznie w turnieju wzięło udział 79 dziewcząt i chłopców.
Poniżej podajemy wyniki turnieju: czytaj dalej

Majowe Słowo Życzliwości

W maju w naszej szkole odbyła się akcja „Majowe Słowo Życzliwości”. Uczniowie mieli okazję napisać na kolorowych kwiatkach miłe słowa skierowane do swoich kolegów i koleżanek, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wszystkie wiadomości trafiały do ,,Majowej Skrzynki Życzliwości”, a następnie zostały rozdane adresatom, wywołując wiele uśmiechów i pozytywnych emocji 🌺.Na przygotowanych listkach uczniowie zapisali również, za co lubią naszą szkołę 🌿. Z zebranych odpowiedzi powstało wyjątkowe drzewo życzliwości, które stało się piękną ozdobą szkolnej gazetki. Akcja pokazała, jak wiele dobrych słów i serdeczności jest wśród naszej społeczności szkolnej.

🎈🧸 Dzień Dziecka pełen radości i przygód

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był pełen wrażeń i radości naszych przedszkolaków.W dniu 2 czerwca br. Grupy Muchomorki, Biedronki i Liski uczestniczyły w wycieczce do Zwierzakowego Gaju w Kolonii Boby. Zwierzakowy Gaj zapewnił naszym najmłodszym bliski kontakt z przyrodą a przede wszstkim ze wspaniałymi zwierzakami, które można było głaskać i karmić. Atrakcje w plenerze dopełniła zabawa na Placu zabaw i na Dmuchańcu oraz wspólny obiadek. Wspólny wyjazd zorganizowany został przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Dziękujemy serdecznie za dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń

🎶✨ Pasja, talent i taniec

💃✨ W naszej szkole gościliśmy dziś naszą absolwentkę Blankę, która wraz ze swoim partnerem tanecznym zaprezentowała wyjątkowy pokaz. Uczniowie mieli okazję podziwiać ich talent, pasję oraz umiejętności, które są efektem wielu godzin treningów i zaangażowania.Występ dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji i został nagrodzony gromkimi brawami. Dziękujemy Blance i jej partnerowi za odwiedziny oraz inspirujące spotkanie, które pokazało, że warto rozwijać swoje pasje i dążyć do realizacji marzeń. ✨🩰👏

🌺😊 Życzliwość, która wywołuje uśmiech

🌷 MAJOWE SŁOWO ŻYCZLIWOŚCI 🩷
W maju w naszej szkole odbyła się akcja „Majowe Słowo Życzliwości”. Uczniowie mieli okazję napisać na kolorowych kwiatkach miłe słowa skierowane do swoich kolegów i koleżanek, nauczycieli oraz pracowników szkoły.Wszystkie wiadomości trafiały do ,,Majowej Skrzynki Życzliwości”, a następnie zostały rozdane adresatom, wywołując wiele uśmiechów i pozytywnych emocji 🌺.Na przygotowanych listkach uczniowie zapisali również, za co lubią naszą szkołę 🌿. Z zebranych odpowiedzi powstało wyjątkowe drzewo życzliwości, które stało się piękną ozdobą szkolnej gazetki. Akcja pokazała, jak wiele dobrych słów i serdeczności jest wśród naszej społeczności szkolne

🥗💚 „Trzymaj Formę!” – zdrowie na co dzień

🥗💚 W ramach projektu „Trzymaj Formę!” my, uczennice klasy 8b – Anastazja Dłużniewska, Kamila Wysocka, Wanesa Grądziel, Gabriela Pietroń oraz Julia Wójcik – przeprowadziłyśmy krótkie zajęcia dla uczniów klas 2 i 3. 😊
Naszym celem było pokazanie młodszym kolegom i koleżankom, jak ważny jest zdrowy styl życia czytaj dalej

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch