Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

W dniu 19.10.2021 r odbyło się uroczyste ślubowanie klas I oraz pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej im. ks .J. Twardowskiego w Chodlu. W uroczystości wzięli udział rodzice uczniów oraz dyrekcja szkoły. Pierwszoklasistom życzymy samych dobrych ocen oraz wspaniałych dni spędzonych w szkole. Zapraszamy do obejrzenia video relacji ze ślubowania na naszym profilu Facebookowym.

Film ślubowanie klasy 1a

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim