Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

To już kolejny rok, kiedy nauczyciele Szkoły Podstawowej w Chodlu znajdują uznanie Ministra Edukacji i Nauki. 18 października podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie Medalami Komisji Edukacji Narodowej uhonorowani zostali Pani Teresa Mela i Pan Krzysztof Tarczyński. Pani Mela obecnie nie pracuje już w naszej szkole, ale doskonale pamiętamy jej ofiarną pracę społeczną, której zresztą nie zaprzestała kontynuować.

Pan Tarczyński z kolei wielokrotnie dał dowód doskonałego rozumienia misji zawodowej nauczyciela i z pewnością ma jeszcze wiele do zaoferowania szkole i środowisku. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
[FinalTilesGallery id=’23’]

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch