Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas trzecich

16 XI klasy trzecie były na wycieczce. Mimo deszczu spacerowaliśmy po Sandomierzu i odwiedziliśmy rycerza. Było dużo ciekawych opowieści i bardzo wesoło. Potem pojechaliśmy do Fabryki Bombek do Nowej Dęby. Czuliśmy się tam jak w cudownej bajce. Sami zdobilismy też bombki. Po smacznym obiedzie wróciliśmy do domu. Zobacz więcej na naszym Fanpage’u