Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Wycieczka klas trzecich

16 XI klasy trzecie były na wycieczce. Mimo deszczu spacerowaliśmy po Sandomierzu i odwiedziliśmy rycerza. Było dużo ciekawych opowieści i bardzo wesoło. Potem pojechaliśmy do Fabryki Bombek do Nowej Dęby. Czuliśmy się tam jak w cudownej bajce. Sami zdobilismy też bombki. Po smacznym obiedzie wróciliśmy do domu. Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim