Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Szkolny Konkurs Recytatorski

14 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Recytatorskim. Zaprezentowali wiersze autorów współczesnych. Spośród 12 uczestników na etap gminny zakwalifikowali się: Zuzanna Kołosińska kl. 1a, Kacper Pomorski kl. 1b, Bartosz Winnicki kl. 3a, Maria Stanisławek kl. 3b. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów 🙂 Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim