Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Pizza w wydaniu specjalnym

Dzisiaj klasa 3 B bawiła się w twórców pizzy. Uczniowie z pomocą rodziców przygotowali swoje ulubione pizze. Podczas zajęć dzieci poznały również angielskie nazwy składników pizzy oraz czynności niezbędne do jej perfekcyjnego przygotowania tj.: peel, cut, rub, roll. Kiedy wypieki były już gotowe mogliśmy uczcić twórczy sukces wspólnym posiłkiem.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim