Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas czwartych

30 maj 2023 – wyjazd klas 4 w Góry Świętokrzyskie. Odwiedziliśmy Park Rozrywki Sabat – Krajno oraz Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku- Kamiennej. Bawiliśmy się świetnie. Dopisała nam wspaniała pogoda i dobry humor. Opiekunowie: Joanna Twardzik, Agnieszka Arabska, Barbara Gołofit

Więcej zdjęć na naszym Fanpage’u