Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

INFORMACJA Z REALIZACJI PROGRAMU EDUKACYJNEGO „SKĄD SIĘ BIORĄ PRODUKTY EKOLOGICZNE” 2022/2023

W ciągu całego roku dzieci ze starszych grup przedszkolnych wzięły udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Skąd się biorą produkty ekologiczne”, który został opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Głównym celem programu było zwiększenie świadomości i wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego oraz budowanie właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

W ramach realizacji programu dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych na temat żywności ekologicznej i zasad zdrowego żywienia. W czasie zajęć prowadzone były rozmowy, obserwacje, dzieci rozwiązywały zagadki, układały piramidę żywienia, częstowały się marchewką i jabłkiem, smakowały ekologiczny miód. Przedszkolakom zaprezentowana została także publikacja i animowany film edukacyjny pt. „Skąd się biorą produkty ekologiczne”. Dzięki zajęciom dzieci dowiedziały się co to jest rolnictwo, dlaczego warto wybierać żywność ekologiczną, nauczyły się rozpoznawać po znaku wybrane produkty ekologiczne, utrwaliły wiedzę na temat zasad higieny i zdrowego stylu życia. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, z zaangażowaniem wykonywały stawiane im zadania. Dzięki programowi wzrosła świadomość dzieci na temat rolnictwa ekologicznego. Zdobytą wiedzę i umiejętności najmłodsi będą mogli wraz z rodzicami stosować w codziennym życiu.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch