Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka grupy ,,Muchomorki”

Dnia 30 maja br. przedszkolaki z grupy Muchomorki wybrały się z rodzicami na wycieczkę autokarową do parku tematycznego Magiczne Ogrody. Muchomorki zafascynowane były ścieżkami spacerowymi usytuowanymi w atrakcyjnych krainach tematycznych, porośniętych niezwykłymi okazami roślin. Pobyt w tak magicznym miejscu dostarczył przedszkolakom kontaktu z baśnią, wpłynął na rozwój zmysłów i wyobraźni, zapewnił ekscytującą dawkę ruchu i radości. Walory wycieczki z pewnością wzrosły dzięki obecności ukochanych rodziców. Muchomorki odwiedziły również Sklep z pamiątkami. Zakupom nie było końca….. Wyczerpująca wycieczka zakończona została wspólnym obiadkiem. Ta rodzinna wyprawa z pewnością zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników wycieczki. Więcej zdjęć na naszym Fanpage’u