Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty to wyjątkowa uroczystość jaką przygotowujemy każdego roku w przedszkolu.
Uroczystość ta pozwala sprawiać przyjemność naszym najbliższym, okazać miłość i przywiązanie. Nasze przedszkolaki bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne życzenia przeplatały się ze wzruszającymi piosenkami i tańcami. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach i życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości. Rodzice w skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i oglądali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech. Niejedna łezka pojawiła się tego dnia w rodzicielskim oku….. Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch