Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do Zamościa klas drugich 13.05.2024r.

13 maja uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę do pięknego Zamościa. Zwiedzili z panią przewodnik Rynek Wielki, Rynek Solny, Rynek Wodny, pomnik Jana Zamoyskiego, Bramę Lwowską, Bramę Lubelską, Katedrę Zamojską. Uczestniczyli w pokazie produkcji cukierków w Manufakturze Słodyczy ,,Tęcza”, a także każdy uczeń wykonał swojego lizaka. Zwiedzanie Zamościa uczniowie zakończyli wizytą w miejscowym ZOO, gdzie mogli poobserwować wiele gatunków egzotycznych zwierząt. Wszyscy wrócili radośni i pełni niezapomnianych wrażeń. Zobacz więcej na naszym FB

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch