Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Powiatowe zawody w czwórboju LA.

W dniu 17 maja b.r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu Lubelskim odbyły się powiatowe zawody w czwórboju LA w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011-2012). W kategorii dziewcząt uczennice naszej szkoły zdobyły III miejsce, w kategorii chłopców IV miejsce. Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego w Chodlu reprezentowali następujący uczniowie: kl. 6a: Karolina Ż., Kacper K., Jakub K. Kl. 6b: Anastazja D., Monika R., Kamila W., Bartosz Sz. Kl. 5a: Maja M., Michał P. Kl. 5b: Aneta P., Kacper Sz. Gratulacje!!! Życzymy dalszych sukcesów 🏆👏.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch