Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Chodlu

W poniedziałek 07 maja dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Chodlu. Podczas spotkania miały możliwość zapoznać się z pracą strażaków. Dzieci dowiedziały w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale są również wzywani do wypadków i innych zdarzeń. Przedszkolaki z bliska miały możliwość poznać wyposażenie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch