Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wizyta u garncarza

9 maja klasy pierwsze poznawały jeden z ginących zawodów, zawód garncarza. Trzeba przyznać, że z wielkim zaciekawieniem dzieci wysłuchały opowieści popartej pokazem glinianych naczyń. Kiedy jednak zobaczyły jak pan garncarz tworzył gliniane dzbanki i miseczki, były pełne zachwytu i uznania. Potem dzieci same próbowały pracy na kole garncarskim, bardzo im się to podobało. Lekcje uświetniły kiełbaski z ogniska, ubiory dzieci pokryły plamki z gliny. Przepraszamy drogie mamy za te ubrudzone ubranka.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch