Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do Lublina

10 października klasa III a odwiedziła Lublin. Na początku udaliśmy się do Muzeum Wsi , gdzie uczestniczyliśmy w lekcjach muzealnych ,,Od ziarenka do bochenka” Podczas tej lekcji odbywającej się pośród muzealnych ekspozycji dzieci dowiedziały się: Skąd wziął się nasz chleb powszedni? Jakich nakazów trzeba było przestrzegać, aby chleb się udał? Gdzie go przechowywano? Jaki związek mają ziarna i żarna? Uczniowie poznali trud ludzi włożony w wytwarzanie chleba. ,,Jak to ze lnem było”- zajęcia odbyły się w zagrodzie, która niegdyś należała do Łukasza Wrzyszcza – tkacza z Żabna. Lekcja połączona była z treścią bajki Marii Konopnickiej o tym samym tytule. Poznaliśmy wstępną obróbkę lnu na włókno. Uczniowie mieli okazję spróbować własnych sił przy międleniu i cierleniu . Następnie dzięki zaproszeniu Pana Rafała Gasińskiego odwiedziliśmy Radio Lublin. Poznaliśmy pracę redaktorów radiowych i obejrzeliśmy studia nagraniowe. Na koniec wycieczki bawiliśmy się w Kids’clubie .

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch