Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 17.11.2022 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 – letnich z Przedszkola Samorządowego w Chodlu. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci z grupy : Kaczuszki – Pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział rodzice i Panie dyrektorki. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak wiele potrafią. Były wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani wicedyrektor Iwona Łomicz dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia pani dyrektor Agata Knap wręczyła każdemu dziecku pamiątkowy Dyplom pasowania na przedszkolaka. Dzieci otrzymały również słodkie upominki. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. GRATULUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM PRZEDSZKOLAKOM !  Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch