Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Obchody Dnia 3 maja

W dniu dzisiejszym uczniowie klas 6 przygotowali wyjątkowe przedstawienie z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wzruszające teksty, wspaniała oprawa muzyczna, barwna dekoracja i to jak się prezentowali – zachwyciło nas! Nie wolno nam zapomnieć o korzeniach i wartościach, które są fundamentem człowieczeństwa każdego narodu🇵🇱. „Za to, że z tobą czuję się swojsko,
Ja tak po prostu kocham cię. Kocham Cię, Polsko!”♥️