Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Obchody Dnia 3 maja u przedszkolaków

Jesteśmy Polką i Polakiem 🤍❤️
Pierwsze dni maja są dla nas Polaków świętem wolności i niepodległości.To znakomita okazja, aby uczcić barwy ojczyste i symbole narodowe. Przedszkolaki odśpiewały hymn Polski, a następnie z biało-czerwonymi chorągiewkami w rękach przemaszerowaliśmy ulicami Chodla pod pomnik Józefa Piłsudskiego i maszt z flagą Rzeczpospolitej Polskiej. Zobacz więcej zdjęć na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch