Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Kartka dla Bohatera

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego przystąpili do akcji pt. Kartka dla Bohatera i wykonali laurki urodzinowe dla pilota Polskich Sił Lotniczych – Mieczysława Frąckiewicza z okazji 102 urodzin. Za pomocą naszego absolwenta Karola Paprockiego 24 kartki z życzeniami zostały wysłane i dostarczone bohaterowi mieszkającemu obecnie w Bury St Edmunds w Wielkiej Brytanii.