Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas: III A i III B do Lublina w dn.28.10.2021.

Na początku naszej wycieczki udaliśmy się do Teatru Andersena- Centrum Spotkania Kultur, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt. ,,Lekcja niegrzeczności czyli Strusia i Łysol”. Następnie wzięliśmy udział w warsztatach teatralnych, na których dowiedzieliśmy się na czym polega praca lalkarza z kukiełką, pacynką, marionetką, maską. Potem spacerkiem udaliśmy się na Stare Miasto i Zamek Lubelski, a po spacerze do McDonalda na obiad. Wycieczka była  bardzo udana, wróciliśmy wszyscy zadowoleni.

 

 

 

 

 

[FinalTilesGallery id=’25’]

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch