Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Jasełka w wykonaniu klasy 2a i 2b

17 grudnia 2021r klasy 2a i 2b z wychowawczyniami panią A.Ceglińską i panią Z.Wyroślak zaprezentowały piękne Jasełka. Wśród dźwięków kolęd i pięknych słów życzyliśmy sobie wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.


Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim