Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas III do Bałtowa, do wioski Św. Mikołaja w dn. 08.12.2021r

8 grudnia  uczniowie klas III udali się na wycieczkę do Bałtowa, do Wioski Św. Mikołaja. Program wycieczki obejmował: krótki spacer po Parku Jurajskim; zwiedzanie  wioski Św. Mikołaja, gdzie odbyło się spotkanie z Elfem – pomocnikiem Św. Mikołaja oraz wspólne zabawy przy świątecznej muzyce; spotkanie ze Św. Mikołajem; warsztaty ze Śnieżynką – ozdabianie pierników według własnych pomysłów; film o Olafie z Krainy Lodu w Kinie Emocji. Na koniec wycieczki dzieci odwiedziły Bajkową Krainę Lodu, gdzie obejrzały pokaz magii. Po zakończeniu zwiedzania każdy z uczestników wycieczki zakupił sobie pamiątki, a następnie wszyscy udali się na obiad. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili  zadowoleni.

 

[FinalTilesGallery id=’30’]

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch