Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Wycieczka klas III do Bałtowa, do wioski Św. Mikołaja w dn. 08.12.2021r

8 grudnia  uczniowie klas III udali się na wycieczkę do Bałtowa, do Wioski Św. Mikołaja. Program wycieczki obejmował: krótki spacer po Parku Jurajskim; zwiedzanie  wioski Św. Mikołaja, gdzie odbyło się spotkanie z Elfem – pomocnikiem Św. Mikołaja oraz wspólne zabawy przy świątecznej muzyce; spotkanie ze Św. Mikołajem; warsztaty ze Śnieżynką – ozdabianie pierników według własnych pomysłów; film o Olafie z Krainy Lodu w Kinie Emocji. Na koniec wycieczki dzieci odwiedziły Bajkową Krainę Lodu, gdzie obejrzały pokaz magii. Po zakończeniu zwiedzania każdy z uczestników wycieczki zakupił sobie pamiątki, a następnie wszyscy udali się na obiad. Wycieczka była bardzo udana, wszyscy wrócili  zadowoleni.

 

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim