Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Ziemi

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszej akcji sprzątania świata z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli we wspólnej lekcji poszanowania środowiska. Po aktywności fizycznej czekała na nas smaczna niespodzianka 🌭🔥. Cała akcja udała się dzięki Gmina Chodel. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie 🌍 Dbajmy o siebie nawzajem  Odwiedź również naszego Fanpage’a