Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Ziemi

W dniu 19 kwietnia wszystkie grupy przedszkolne świętowały Dzień Ziemi. Dzieci wysłuchały wiersza o naszej planecie, rozwiązywały zagadki i guiz ekologiczny, śpiewały piosenki i recytowały wiersze o żywiołach. Uczestniczyły w zawodach i uczyły się segregować śmieci. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą. Otrzymały więc odznaki “Przyjaciela Ziemi”. Na koniec młodsze dzieci malowały kolorowanki ekologiczne, a dzieci starsze poszły sprzątać naszą Ziemię w okolicy budynku przedszkola.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch