Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień urodzin naszego patrona

1 czerwca to nie tylko Dzień Dziecka, to również dzień urodzin naszego patrona, ks. Jana Twardowskiego. Swoim życiem i twórczością pokazał, że dziecięctwo nie zna ograniczeń wiekowych. Z okazji Święta Patrona staraliśmy się pokazać tę spontaniczną radość, ale również wartości ważne dla każdego człowieka, niezależnie od wieku. Po raz pierwszy, z tej okazji społeczność szkoły uhonorowała tytułem ,,Przyjaciel Szkoły” osoby szczególnie dla niej zasłużone – panią Elę Wędzikowską i pana Przemka Kowalskiego, wójta naszej gminy. Gościliśmy również emerytowanych nauczycieli, sołtysów miejscowości, z których pochodzą nasi uczniowie, władze samorządowe i kościelne. Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie!😁❤️

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch