Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem: “Bezpiecznie na wsi mamy – niebezpiecznych substancji unikamy”.

Konkurs przeznaczony dla uczniów z terenów wiejskich szkół podstawowych.  Ma na celu promowanie wśród dzieci pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich oraz poszerzanie wiedzy  z zakresu bhp w gospodarstwie rolnym.

Konkurs organizowany jest  w dwóch grupach wiekowych:

I grupa – klasy 0 – III

II grupa – klasy IV – VIII

Prace powinny być wykonane z materiałów odpornych na zniszczenie, dowolną techniką w formacie A3. Praca plastyczna musi być na odwrocie trwale opisana imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu oraz dołączony do niej wypełniony formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony KRUSU.

Prace  należy przekazać osobiście  do dnia 24 marca 2023 r. na adres:  PT KRUS Bełżyce, ul. Lubelska 8,  24-200 Bełżyce  ,, Konkurs plastyczny ”.

Najlepsze prace zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.