Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

,,Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości”

Dzień Babci i Dziadka przypadał w tym roku szkolnym na czas ferii zimowych. Uczniowie klas: I A i I B wraz z wychowawczyniami : Moniką Grochecką i Marią Szatan przygotowali przedstawienie, które chcieli zaprezentować na stronie naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia! Nagranie zrealizowane przez Klub Dziennikarza sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria przyszłości.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch