Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas VII I VIII

Wycieczka na południe Polski odbyła się w dniach 9-10 czerwca. Uczestniczyli w niej uczniowie klas VIII, VII i VI.
Na początek Kraków, który powitał nas deszczem. Odwiedziliśmy Wzgórze wawelskie i stojący na nim Zamek. Spacer po dziedzińcu zamkowym umilał nam szum wody tryskającej z rynien. Jednak niedługo wyjrzało słońce i dalsze zwiedzanie Krakowa kontynuowaliśmy w sprzyjającej aurze. Podczas spaceru po tym pięknym mieście zobaczyliśmy najstarszy budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Maius, ulicą Floriańską doszliśmy do Barbakanu, później Rynek Główny i Kościół Mariacki. Popołudnie spędziliśmy w Parku Doświadczeń. Drugiego dnia doświadczaliśmy trochę innych klimatów. Autokar zawiózł nas w góry Pieniny, gdzie dzielnie przeszliśmy Wąwozem Homole podziwiając piękne krajobrazy. Po obiedzie ruszyliśmy w drogę powrotną. Zwieńczeniem wyprawy była wizyta w /chyba/ ulubionym miejscu uczniów – Mcdonald 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch