Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas drugich

W środę 17 maja uczniowie klas drugich byli na wycieczce w urokliwym Zamościu. Z panią przewodnik zwiedzali Katedrę Zamojską, Rynek Wielki, Rynek Solny, Rynek Wodny, pomnik Jana Zamoyskiego, Bramę Lubelską, Bramę Lwowską. Uczestniczyli w pokazie produkcji cukierków w Manufakturze Słodyczy Tęcza”, gdzie robili swoje lizaki. Zwiedzanie Zamościa zakończyli wizytą w miejscowym ZOO. Wszystkim dopisywał dobry humor, a pogoda pozwoliła na zrealizowanie planu wyjazdu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu. Po więcej zdjęć odwiedź naszego Fanpage’a 

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch