Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka do Puław

18 maja uczniowie naszej szkoły wyruszyli do Puław 🚍. Na początku odwiedziliśmy Obserwatorium Astronomiczne w Puławach – Warsztaty Astronomiczne 🔭. Była to wspaniała lekcja fizyki, geografii i matematyki, dzięki której uczniowie obyli się bez 📲. Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Fanpage’u

Aplikacja do obserwacji ✨ zrobiła na nas ogromne wrażenie! Następnie udaliśmy się do Domu Chemika, aby obejrzeć spektakl „Mały Książę” w niesamowitej odsłonie Teatr Piasku – Galitsyna Art Group. Jest to uniwersalna opowieść o ponadczasowych wartościach oraz prawdziwej przyjaźni, bowiem „Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.” ♥️ Po niezapomnianej uczcie dla zmysłów i ukojeniu dla duszy przeszliśmy do https://www.facebook.com/sferalasera, gdzie zaznaliśmy rozrywki pod każdą postacią 🎤🪩🔫, a w międzyczasie czekało na nas pyszne jedzonko 🥙🍟🥗. Dzień był pełen wrażeń i pomimo ☔️ pogody, wyjazd był bardzo udany.