Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas czwartych do Muzeum na Zamku Lubelskim

Klasy czwarte 28 marca 2023 odwiedziły Muzeum na Zamku Lubelskim. Z ciekawością obejrzeliśmy wystawy: Najdawniejsze dzieje ziemi lubelskiej. Historia uzbrojenia. Galerię malarstwa. Poznaliśmy legendę o czarciej łapie i widzieliśmy tak zwany odcisk „czarciej łapy” na stole sędziowskim Trybunału Koronnego w Lublinie. Odcisk znajduje się na środku drewnianego stołu. Odcisk ma gładkie krawędzie i kiedy spojrzysz na niego bliżej nie zobaczysz żadnego śladu żłobienia w nim. Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

Odcisk sprawia wrażenie jakby ktoś uderzył w stół z wielką siłą. Niezwykłe wrażenia pozostawiła na nas wizyta w Kaplicy Trójcy Świętej. Kaplica jest jednym z najcenniejszych zabytków sztuki w Europie. O jej wartości świadczą bizantyńsko-ruskie malowidła z początku XV wieku. Polichromia pokrywająca niemal całą powierzchnię sklepień i ścian została ufundowana przez króla Władysława Jagiełłę. Po wizycie na zamku udaliśmy się do Teatru Muzycznego na musical „Nazywam się … Powrót do przeszłości”. Cały nasz wyjazd możemy nazwać takim powrotem do przeszłości … z małym wyjątkiem – zakończyliśmy wyjazd wizytą we współczesnym McD…….
Opiekunowie: Renata Żarnowska, Joanna Twardzik, Barbara Gołofit

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch