Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wycieczka klas 6A, 6B oraz 7A do Lublina

30 marca uczniowie z klas 6A, 6B oraz 7A odwiedzili stolicę naszego województwa. Rozgrzewkę zaliczyliśmy w ManiaSkakania💪 po porządnej dawce endorfin udaliśmy się do Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie, aby podnieść nasze kompetencje kulturalne 🎭 obejrzeliśmy wspaniały spektakl „Drzewo życzeń”, który bawił nas i wzruszał. Jest to piękna historia o przyjaźni, empatii i tolerancji – wartościach tak ważnych we współczesnym świecie ♥️ Posileni duchowo napełniliśmy nasze żołądki w McDonald‘s 🍔🍟 i z uśmiechem na ustach wyruszyliśmy w drogę powrotną 🚌 To był naprawdę udany dzień 🌞 Zobacz więcej na naszym Fanpage’u

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch