Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Uczniowie klas pierwszych w teatrze Andersena na spektaklu “Calineczka”

W dniu 23 listopada uczniowie klas pierwszych pojechali na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem wycieczki był Teatr Andersena i spektakl ” Calineczka”. Następnie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez aktora teatru, który zapoznał ich z tajnikami zawodu i różnymi rodzajami lalek. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu Na koniec doskonale się bawili w Centrum Rekreacyjno- Edukacyjnym Kids’ Club. Wycieczkę można zaliczyć do udanych.
[FinalTilesGallery id=’27’]

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch