Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Barbórka w naszej szkole

Dnia 3 grudnia 2021r. odbyły się spotkania uczniów klas I-III z górnikiem Kopalni Bogdanka, panem Tomaszem Majewskim. Rodzic jednej z uczennic klasy pierwszej zapoznał dzieci z ciężka i niebezpieczną pracą górników pod ziemią, opowiedział legendę o Świętej Barbarze- patronce górników, omówił galowy strój górnika oraz przedstawił ciekawą prezentację. Uczniowie z zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania. To ciekawe spotkanie uwiecznione zostało na zdjęciach. Z okazji Barbórki wszystkim górnikom życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, spokojnej i bezpiecznej pracy, nieustającej opieki patronki oraz tradycyjnego ” Szczęść Boże”.

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim