Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Szkolne Zajęcia w ramach projektu ”Trzymaj Formę”

Martyna Wieczorek” 20.03.2023 Odbyły się zajęcia zorganizowane przez uczennice z klasy 8b,które brały udział w projekcie „Trzymaj Formę”. Poprowadziły zajęcia z klasami 1-3. Zajęcia z wf prowadziły Kamila Czernel oraz Milena Dzido gdzie po rozgrzewce dzieci budowały własny tor wyścigowy, który musiały przejść. Zajęcia te zakończyły się wspólną zabawa. Zajęcia z przyrządzania przekąsek Prowadziły Gabriela Zięba i Aleksandra Pawlikowska. Na tych zajęciach dzieci z owoców przygotowywali szaszłyki, które patem zjadły. Krótką prezentacje i pogadankę o zdrowym żywieniu prowadziła Martyna Wieczorek. Omówiła ona prezentacje przygotowana przez resztę grupy. Po wspólnym spędzonym czasie w nagrodę uczestnicy dostali słodką nagrodę oraz dyplomy dla klasy. Odwiedź również naszego Fanpage’a

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch