Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Szkolne Zajęcia w ramach projektu ”Trzymaj Formę”

Martyna Wieczorek” 20.03.2023 Odbyły się zajęcia zorganizowane przez uczennice z klasy 8b,które brały udział w projekcie „Trzymaj Formę”. Poprowadziły zajęcia z klasami 1-3. Zajęcia z wf prowadziły Kamila Czernel oraz Milena Dzido gdzie po rozgrzewce dzieci budowały własny tor wyścigowy, który musiały przejść. Zajęcia te zakończyły się wspólną zabawa. Zajęcia z przyrządzania przekąsek Prowadziły Gabriela Zięba i Aleksandra Pawlikowska. Na tych zajęciach dzieci z owoców przygotowywali szaszłyki, które patem zjadły. Krótką prezentacje i pogadankę o zdrowym żywieniu prowadziła Martyna Wieczorek. Omówiła ona prezentacje przygotowana przez resztę grupy. Po wspólnym spędzonym czasie w nagrodę uczestnicy dostali słodką nagrodę oraz dyplomy dla klasy. Odwiedź również naszego Fanpage’a

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim

Programowanie w Scratch