Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

30 Edycja Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką

W kwietniu odbyła się 30 Edycja Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką, w której wzięły udział uczennice naszej szkoły: Gabrysia Zięba, Martyna Wieczorek, Kamila Czernel, Milena Dzido, Aleksandra Pawlikowska. Do etapu rejonowego Olimpiady zakwalifikowała się Milena Dzido. Gratulujemy! Odwiedź również naszego Fanpage’a