Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Relacja z obchodów Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu

Dnia 21 stycznia odbyły się w grupach przedszkolnych uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki zaprezentowały przygotowane przedstawienia, wiersze i piosenki, które przesyłają życzeniami dla swoich kochanych Babć oraz Dziadków.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i pociechy z wnucząt.

Slide 1

Uczymy się zdalnie

W Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Chodlu działa pakiet G Suite dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Slide 2

Korzystaj z aplikacji classroom na telefonie

Dzięki zainstalowanej aplikacji classroom oraz google chat na telefonie możesz w łatwy sposób przesyłać zdjęcia (np. prac domowych z zeszytu) Pobierz aplikacje classroom

OdtwórzPlay
Slide 3

Bezpieczne konto szkolne dla każdego ucznia

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chodlu korzystają ze swoich kont G Suite do wykonywania zadań, komunikowania się z nauczycielami, i nauki umiejętności potrzebnych do uczestniczenia w społeczności internetowej XXI wieku. System jest tak skonfigurowany, aby uczniowie mieli możliwość kontaktowania się tylko z nauczycielami i innymi uczniami naszej szkoły.

previous arrow
next arrowdziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch