Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o naszych najbliższych

Wszyscy wiemy, że Babcia i Dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Wszystkim Babciom i Dziadkom Z okazji Ich święta życzymy zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień. Z okazji Dnia Babi i Dziadka, na lekcji informatyki nasi uczniowie stworzyli multimedialne kartki w aplikacji Canva, to internetowe narzędzie umożliwiające tworzenie przeróżnych projektów graficznych. Zapraszamy do obejrzenia prac.