Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o naszych najbliższych

Wszyscy wiemy, że Babcia i Dziadek to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Wszystkim Babciom i Dziadkom Z okazji Ich święta życzymy zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień. Z okazji Dnia Babi i Dziadka, na lekcji informatyki nasi uczniowie stworzyli multimedialne kartki w aplikacji Canva, to internetowe narzędzie umożliwiające tworzenie przeróżnych projektów graficznych. Zapraszamy do obejrzenia prac.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch