Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Przegląd piosenki angielskiej I CAN SING

24 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się przegląd piosenki angielskiej I CAN SING. Dzieci wykonywały piosenki w j. angielskim. Było bardzo wesoło i kolorowo. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie wszystkie grupy otrzymały gry językowe za które dziękujemy Radzie Rodziców prezenty oraz dyplomy. Nie zabrakło również słodkich smakołyków. Dziękujemy wszystkim za cudowne chwile i wspaniałą atmosferę. Wszystkim uczestnikom należą się Brawa Zobacz więcej na naszym Fanpage

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch