Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Odwiedziny klas 3 u Rzeźbiarza

Dnia 22 kwietnia klasy III odwiedziły lokalnego, znanego rzeźbiarza pana Marka Romanowskiego, który poszerzył uczniom wiadomości na temat rzeźbiarstwa. Pan Marek pochwalił się uczniom, że dłuto trzyma już prawie 40 lat i jest to jego pasja jak również sposób na życie. W swoim dorobku ma tysiące rzeźb, dużych i małych. Rzeźbi na zamówienia jak i dla siebie. Spod jego dłuta wyszły różne figury świętych jak też drogi krzyżowe i zwierzęta. Obecnie pracuje nad figurą św. Ambrożego – patrona pszczelarzy. Ma też swojego ucznia, który pobiera nauki od mistrza.Na koniec spotkania nasi uczniowie przeprowadzili wywiad z mistrzem. Była to ciekawa żywa lekcja o sztuce.Zobacz więcej na naszym Fanpage

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch