Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i m艂odzie偶
Image Slide 3
艢lubujemy
Slide 1

W naszej szkole dzia艂a pakiet Google Workspace dla Szk贸艂 i Uczelni. G Suite to narz臋dzia firmy Google, kt贸re u艂atwiaj膮 prac臋 w szko艂ach i s膮 u偶ywane przez kilkadziesi膮t milion贸w uczni贸w i nauczycieli na ca艂ym 艣wiecie. Pakiet ten zawiera m.in. us艂ugi:

Uczymy si臋 zdalnie
Image Slide 3

"M膮dro艣ci膮 dziecka jest ufno艣膰, 偶e jest w dobrych. opieku艅czych r臋kach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczni贸w
Image Slide 3
Odwied藕 nasz膮 urokliw膮 okolic臋 Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Przedszkolaki – Uk艂ad s艂oneczny 馃獝鈽馃寬

W tym tygodniu Przedszkolaki poznaj膮 kosmos. Na korytarzu zawis艂 Uk艂ad S艂oneczny ze wszystkimi planetami 鈥 wykona艂a go Pani Maria Wo藕niak. Przedszkolaki poznaj膮 planety, ich cechy, opisuj膮 wygl膮d. To 艣wietna nauka przez zabaw臋!

 

 

 

 

 

 

 

[FinalTilesGallery id=”8″]