Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Ogłoszenie związane z naliczaniem opłat za obiady w Szkole Podstawowej w Chodlu

W celu usprawnienia pracy związanej z naliczaniem opłat za obiady w Szkole Podstawowej w Chodlu prosimy Rodziców uczniów jedzących obiady o :

  • zgłaszanie do wychowawcy klasy o nieobecności dziecka w szkole i na obiedzie w danym dniu do godz. 9.00 lub poprzedniego dnia. Tylko takie zgłoszenia będą odliczane od opłat
  • dokonywanie płatności za obiady na konto do 10 dnia każdego miesiąca

przy dokonywaniu wpłat za 2 dzieci jednym przelewem /np. za żywienie dziecka w przedszkolu i obiady w szkole/ prosimy o napisanie w tytule przelewu imion dzieci i kwot wpłacanych – np. Maria Kowalska gr. IV 44 zł, Beata Kowalska kl.1a 30 zł.

Bardzo ułatwi nam to pracę związaną z rozliczaniem płatności. Dziękujemy za wyrozumiałość. Informacji udzielamy pod nr tel:

81 829 15 16 – sekretariat
81 829 10 24 – Przedszkole i klasy I-III

Po rozmowach i konsultacjach, biorąc pod uwagę ujednolicenie przepływu informacji prosimy Rodziców, by od dnia 11 lutego 2021 r /czwartek/ nieobecności uczniów  z klas I-III na obiedzie /odpisy/ zgłaszać do Pani Arlety Dziatczak w sekretariacie pod nr tel. 81 829 15 16. Nieobecności zgłaszamy do godz. 9.00
Bardzo usprawni nam to pracę, dziękujemy za wyrozumiałość.