Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Ślubujemy

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Podaruj książkę bibliotece

Przypominamy o całorocznej akcji „Podaruj książkę bibliotece”-jeżeli masz niepotrzebną a fajną i niezniszczoną książkę, przynieś ją do szkolnej biblioteki – książka czytana żyje dłużej, podziel się z innymi.
Zapraszamy do naszej biblioteki szkolnej.

Anna Czuryło

Szkoła podstawowa w Ratoszynie Drugim