Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku, jak co roku, obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, który jest okazją do pokazania biblioteki, jako miejsca przyjaznego uczniom, integrującego, umożliwiającego rozwijanie zainteresowań, pozwalającego przyjemnie spędzić czas. Miejscem, gdzie przede wszystkim można znaleźć ciekawe książki, które są naszym towarzyszem w samotności, pozwalają podróżować w czasie, pobudzają wyobraźnię, rozwijają język i słownictwo. W odświętnej dekoracji nasza biblioteka szkolna przygotowała wiele atrakcji:
1. W dniach 3-7 października odbył się Tydzień Głośnego Czytania baśni, wierszy i rymowanek dla przedszkolaków oraz klas 1-3.

2. Klasy 2ab brały udział w lekcji bibliotecznej – co każde dziecko wiedzieć powinno, na podstawie książki Elżbiety Zubrzyckiej „Powiedz komuś”.
3. Klasy 3ab uczestniczyły w zajęciach, których celem było kształtowanie wrażliwości na potrzeby ludzi niepełnosprawnych. Uczniowie zapoznali się z książką Moniki Krajewskiej „Mój młodszy brat”, która przybliżyła dzieciom potrzeby osób niepełnosprawnych, uwrażliwiła na inność i uświadomiła, że człowieka nie ocenia się po wyglądzie.
„Czytając dla pokoju” uczniowie zapoznali się z książkami poruszającymi tematykę wojny „ Pamiętnik Blumki” Iwony Chmielewskiej oraz „Asiunia” Joanny Papuzińskiej.
4. Wspólnie z klasą 1a i Panią Asią Twardzik odbyło się czytanie w języku polskim i angielskim „Alicji w krainie czarów”. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach układając puzzle, odgadując postacie z baśni oraz opowiadali o przygodach Alicji.
5. Zorganizowany był Konkurs Pięknego Czytania, którego Mistrzami w poszczególnych klasach zostali: Zuzanna Kołosińska kl. 1a
Kacper Pomorski kl. 1b
Karol Szczucki kl. 2a
Lena Malarczyk kl. 2b
Kacper Kilian kl. 3a
Zofia Gasińska kl. 3b
laureaci zostali nagrodzeni książkami i dyplomami zaś pozostali uczniowie otrzymali nagrody pocieszenia.
6. Odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-8 „Książka , którą warto przeczytać” – wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch