Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Organizujemy niezapomniane podróże
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Pierwsze miejsce dla naszej drużyny

13 szkół, 32 drużyny i złoty medal dla naszych uczniów! 🥇 Powiatowy Turniej E-Sport w Poniatowej w kategorii Fornite wygrała drużyna w składzie : Alan Pikuła, Fabian Majchrzak i Maksymilian Gasiński. Wysokie 6 miejsce zajęła druga nasza drużyna: Mateusz Dzido, Adam Woźniak i Karol Wiśniewski. Z wygranymi meczami, choć bez medali, w turnieju FIFA reprezentowali nas Franciszek Winiarz i Jakub Kustra. Kuba zdobył 8 miejsce. Gratulacje dla wszystkich uczestników!👍 Zespół Szkół w Poniatowej

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch