Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wyniki rekrutacji

do Przedszkola Samorządowego w Chodlu na rok szkolny 2024/25 Informujemy, że w wyniku rekrutacji trwającej od 21 lutego -20 marca 2024 r. do Przedszkola Samorządowego w Chodlu wpłynęło 37 wniosków. Wszystkie wnioski rozpatrzono pozytywnie. Do przedszkola przyjęto 37 dzieci.
​Listy dzieci zakwalifikowanych znajdują się do wglądu u wicedyrektora Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu.

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch