Image Slide 3
Fascynujące oświadczenia i warsztaty od najmłodszych klas
Image Slide 3
Sprzątamy świat
Image Slide 3
Uczymy patriotyzmu dzieci i młodzież
Image Slide 3
Ślubujemy
Slide 1

W naszej szkole działa pakiet Google Workspace dla Szkół i Uczelni. G Suite to narzędzia firmy Google, które ułatwiają pracę w szkołach i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Pakiet ten zawiera m.in. usługi:

Uczymy się zdalnie
Image Slide 3

"Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych. opiekuńczych rękach"

Nasz patron ks.Jan Twardowski

Image Slide 3
Rozwijamy muzycznie naszych uczniów
Image Slide 3
Odwiedź naszą urokliwą okolicę Chodla
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Nie mogło być inaczej! 

Dzieciaki z grupy przedszkolnej Pszczółki 🐝 zajęły pierwsze miejsce 💪 w konkursie ,,Moje ekologiczne przedszkole” organizowanym przez Fundację Inicjatyw Menedżerskich w Lublinie we współpracy z Celowym Związkiem Gmin PROEKOB oraz Zakładem Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Bełżycach !!! Praca powstała wspólnymi siłami dzięki każdej pracowitej pszczółce 😊 Blanka, Gabrysia, Lena K., Lena C., Marcelina, Nela, Zosia, Zuzia, Adrian, Antek, Maks, Miłosz, Szymon, Tobiasz, Wojtek – BRAWO PSZCZÓŁKI!!! ❤️🤩❤️ więcej na naszym profilu FB

dziennik elektroniczny Vulcan

Facebook Fanpage

youtube

Laboratoria Przyszłości

Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12

Godło Polski

Programowanie w Scratch